PATCHFULL GAME WITH PATCH INSIDE
1. Account'ų pirkimas/pardavimas arba apsikeitimas į kitą (-us) account'us, bei keitimasis daiktais tarp serverių yra draudžiamas. Pasitvirtinus faktams, tokie account'ai bus baninami.

2. Draudžiama Bot'inti - valdyti savo personažą (arba gauti papildomą informaciją) padedant bet kokiai papildomai programai.

3. Draužiama naudoti bet kokius eksploitus, bugus, draudžiama naudotis geodatos ar landšafto kliūtimis - rampinti, naudoti striderius/Wyvernus, kad apeitumėte žemėlapio ribojimus. Tai bus baudžiama banais. Panašius įvykius prašom pranešti „screenshotais“.

4. Account'o savininku laikomas žmogus sukūręs aaccount'ą, bet koks pasijungimas į akauntą be savininko sutikimo bus laikomas vagyste ir baigsis pasijungimo į serverius blokavimu. Savininkas, reikšdamas pretenzijas, turi pateikti identifikacijos duomenis.

5. Keiksmai, užgauliojimai, tautinė neapykanta, rasizmas, smurtinių ideologijų propagavimas DRAUDŽIAMI.

6. Draudžiamos netikros parduotuvės (Fake shops), sukčiavimas baudžiamas kalėjimu.

7. Serverio administracija neatsakinga už jokius daiktų, exp ar pan praradimus. Jokie daiktai nebus gražinti ar kompensuoti.

8. Draudžiama reklamuoti visokius linkus, saitus, serverius, keylogerius ir pan. žaidime ar forume.

9. Piktybinis bandymas suktai apeiti taisykles arba ieškoti jose silpnų vietų, sukčiavimas ar vagystės, taip pat apsimetinėjimas GM'u, announcement'u ar Administratoriumi yra draudžiami.


Sutinku | Nesutinku